Maiami Stories

Forum stworzone przez wiktorman123 Głównie dla serwera Maiami Stories

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-17 22:02:50

wiktorman123
Administrator
Dołączył: 2017-06-30
Liczba postów: 1
WindowsChrome 57.14.2987.98

Lipcowa rekrutacja na moderatora 2017 rok

W dniu dzisiejszym mam zaszczyt otworzyć pierwszą rekrutacje na Pomocnika Serwera Miami Stories !

wzór

Ile masz lat ?
Czym się interesujesz ?
Wszystko o sobię. (Więcej niż 7 zdań)
Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy ?
Masz jakieś doświadczenie jak tak to opisz.
Ile planujesz gry na naszym serwerze ?
Czas przegranych minut na serwerze.
Serial.
uid:

Offline

#2 2017-07-17 22:13:24

Bartix123
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-17
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 54.0

Odp: Lipcowa rekrutacja na moderatora 2017 rok

Ile masz lat ? 16
Czym się interesujesz ? Interesuję się piłkom nożną oraz motoryzacją.
Wszystko o sobię. (Więcej niż 7 zdań) Mam na imię Bartek i mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją i piłkom nożną. Jestem miły i dogaduję się z innymi. Zawieram łatwo przyjaźnie z innymi. Gram w grę "Multi Theft Auto" od dwóch lat. Od niedawna uczę się skryptować. Jestem dopiero na poziomie podstawowym w skryptowaniu.
Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy ? Chciałbym dołączyć do waszej ekipy, ponieważ chce spróbować swoich sił w tym o to stanowisku pomocnika serwerowego.
Masz jakieś doświadczenie jak tak to opisz. Tak, mam doświadczenie w pisaniu skryptów.
Ile planujesz gry na naszym serwerze ? Jak na razie będę spędzał 3 -4 godziny a w weekendy 5 - 6 mam dużą aktywność na serwerach.
Czas przegranych minut na serwerze. Niedawno zacząłem rozgrywkę na waszym serwerze i mam nie za bardzo dużo minut przegranych.
A więc mam przegranych 30 - 40 godzin.
Serial. A063D15D4E11CDC3C6F84E43F74AB252
uid: 23



gratulacje dostajesz próbnego pomocnika masz czas na spisanie się 5 dni. GRATULACJE JESZCZE RAZ//wiktorman123

Offline

#3 2017-07-17 22:13:45

DEN
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-17
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 59.0.3071.115

Odp: Lipcowa rekrutacja na moderatora 2017 rok

Ile masz lat ?13
Czym się interesujesz ?Sportem i informatyką
Wszystko 
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Damian. Mam 13 lat. . Od zawsze interesuje się komputerami i informatyką. Bardzo lubię wszelakie gry. Od platformówek po prawdziwe "hity akcji". Oprócz komputera interesują mnie także służby mundurowe. Nie mam większych problemów z poprawnym pisaniem (popełnianiem błędów itp.). Jestem przyjacielski, towarzyski, troszeczkę wstydliwy  [dblpt]) Nie lubię wdawać się w kłótnie. Lubię się pośmiać, oczywiście tylko w tedy, gdy sytuacja na to pozwala. Umiem się zmobilizować i wykonywać przydzielone mi funkcje i zadania. Staram się pomagać, gdy tylko jest to możliwe. Nie jestem wulgarny. Jak na 13 lat jestem dość dojrzały jeżeli chodzi o zachowanie (przynajmniej ja tak uważam). Na serwerze interesuje się wieloma rzeczami. Jako, iż bardzo lubię odgrywać Roleplay, często odgrywam wszelkiego rodzaju akcje i wypadki. Jednak moim głównym zainteresowaniem są frakcje. Obecnie należę do SAPD na stopniu Sierżanta Sztabowego i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. W końcu był to mój serwerowy cel. Służbę tam pełniłem z wielką dumą, lecz z powodu wyjazdu na ferie byłem zmuszony opóścić szeregi frakcji na tydzień.
Dlaczego chcesz dołączyć do naszej ekipy ?Bo  jest mila administracja i też chcialbym dolonczyć
Masz jakieś doświadczenie jak tak to opisz.  znam komendy  pomgam inym
Ile planujesz gry na naszym serwerze 3-4 godziny weekendy 5-7 godzin
Czas przegranych minut na serwerze.,1godz i 11 min
Serial.B394B750F1B6FDE7BB6676695F3F3942
uid:21

odrzucone

Wiadomość dodana po 09 min 39 s:
XDD WIEDZIAŁEM ŻE NIE DOSTANE

Ostatnio edytowany przez DEN (2017-07-17 22:20:00)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szajka - helpczewa - bronmus45 - legendyashum - mojeforumxd